Përplasje me armë zjarri në Elbasan, “luftë” mes dy makinave në ecje

0
212

Një sëri të shtënash arme janë dëgjuar orët e vona të se hënes në qytetin e Elbasanit.

Nga informacionet paraprake se dy grupe kriminale janë përplasur me armë në lagjen e njohur me emrin “Banesat”.

Mësohet se me armë është qëlluar nga dy makina. Policia është vënë në ndjekje të autorëve dhe njofton se nuk ka persona të lënduar. Ende nuk janë mësuar identitetet e personave që kanë qëlluar me armë zjarri.