Plas sherri live në emision – Nazarko: A ma ha munë? Lela: Mos na çaj trapin

0
428

Audio-përgjimi i publikuar nga PD për vëllain e ministrit të Brendshëm dhe a duhet të japë dorëheqjen Fatmir Xhafaj, ishte temë e debatit në emisionin Top Show mbrëmjen e djeshme.

Pjesë e panelit të të ftuarve ishin edhe analistët Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD, Ervin Salianji. Këta të fundit janë përplasur keq me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar edhe fjalët ofenduese gjatë transmetimit live të emisionit.

Pjesë nga debati:

Nazarko: PD po nuk nxorri burimin nga e mori videon do i shkojmë me paketa në burg.

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla ku merr vesh ti.

Lela: Ti je gomar.

Nazarko: A ma ha munë. Kur të dhjes unë ik haje.

Lela: Ik dil në pension mos na çaj trapin.