Pllaka e mermerit zë poshtë makinën, humb jetën 24-vjeçarja (FOTO) zjarr.tv

0
511

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lushnje, ku një pllakë mermeri u shkeput nga kamioni në ecje dhe zuri poshtë makinën ku po udhetonte një familje.

Në makinën e vogël po udhetonin 4 persona, familjarë mes tyre.

Fatkeqësisht nga aksidentit, ka humbur jetën Erinalda Isufaj, 24-vjecare, ndërkohë që drejtuesi i makinës u dërgua për mjekim të specializuar në spital.