Policia e ndalon për shkelje në rrugë, i gjejnë heroinë në makinë

0
516

Policia italiane ka arrestuar sot një shqiptar të cilit iu gjetën 2,3 kg heroinë.

Policia ka sekuestruar  drogën dhe ka arrestaur shqiptarin, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Shqiptari po lëvizte me makinë dhe policia e ka ndaluar sepse nuk respektoi rregullat e qarkullimit rrugor, për këtë arsye i është bërë edhe kontrolli ku rezultoi se kishte drogë të llojit heroinë në makinën e tij.