Policia e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës patrullojnë në Shëngjin (Video)

0
169

Policia e Lezhës dhe Policia e Kosovës po qëndrojnë pranë pushuesve për një sezon turistik sa më të qetë dhe të sigurt.

“Për çdo shqetësim e emergjencë, telefononi falas 112 , dhe policia do jetë pranë jush. Në shërbim të çdo qytetari 24h, edhe Stacioni Policor Shëngjin me numrat 0694112876 dhe (0) 281 22 010”, thuhet në një njoftim të Policisë Shqiptare. /