Provokon balerina shqiptare

0
468

Është kritikuar shumë për postimin e fotove provokuese, por duket se një gjë e tillë nuk e shqetëson aspak balerinën shqiptare. Bëhet fjalë për Klaudia Pepën, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar sërish foto me bikini, të cilat i ekspozojnë dukshëm një pjesë të gjoksit. Balerina shqiptare, e cila vijon karrierën e saj në shtetin fqinj, Itali, duket se po ngjit shkallët shumë shpejt, dhe kjo falë talentit të saj.