Rezarta me të bijën lozin si të vogla mes dëborës

0
503

Këngëtarja Rezarta Shkurta duket se e ka shijuar maksimalisht rënien e dëborës. Bashkë me të bijën Hera ato janë argëtuar pa masë me njëra tjetrën duke lozur me topa bore.

“Dashuri e pastër”, shkruan Rezi në një video të publikuar në Instagram, të cilën noa.al e sjell më poshtë.

Rezi shihet e veshur me tuta dhe me veshje sportive ndërsa e bija gjuan me dëborë drejt saj.

Rezarta është e martuar me Ermal Hoxhën, i cili u arrestua në muajin janar të vitit 2015 gjatë operacionit “Xibraka”, i akuzuar për kokainë. Ata kanë bashkë një vajzë të vogël me emrin Hera.