Rita Ora siç e ka bërë nëna

0
713

Këngëtarja Rita Ora nuk e ka ndërmend të ndalojë së pozuari nudo. Ajo sapo ka postuar në Instagramin e saj 4 fotografi ku dukte tërësisht e zhveshur. Rita shihet e zhveshur pranë bregdetit ndërsa pjesët intime i ka mbuluar me duar dhe këmbë. Por pavarësisht kësaj ajo duket tejet seksi dhe ka rrëmbyer komplet vëmendjen e ndjekësve të cilët nuk kanë lënë pa komentuar këngëtaren.