Shembja e urës në Genova, ambasada konfirmon dy të rinj shqiptarë mes viktimave

0
187

Ambasada shqiptare në Itali konfirmon se dy shqiptarë kanë vdekur nga shembja e urës në Genova ditën e djeshme.

Në një postim në faqen zyrtarem ambasada shkruan:
Ambasada po ndjek me autoritetet italiane lajmin e rende per humbjen tragjike te jeteve te dy te rinjve shqiptare Marjus Djerri dhe Edi Bokrina ne aksidentin tragjik ne uren Morandi ne Genova.

Duke u shprehur ngushellimet e sinqerta familiareve te viktimave Ambasada eshte ne dispozicion te te afermeve per te gjithe asistencen e nevojeshme.