Sherr mes Kryemadhit dhe Ballës në oborrin e Kuvendit

0
269

Jashtë ambienteve të Kuvendit, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla janë përplasur me njëri tjetrin. Ka qenë fillimisht Taulant Balla, i cili referuar Kryemadhit tha: “Më vjen shumë keq që bashkëshortja e Presidentit ka filluar të bëjë zhurmuesin, por ky është fati i keq i opozitës”. Ndërkohë i menjëhershëm ishte reagimi i saj, që ndodhej prapa kurrizit të Ballës.