Tiranë, gjendet e vdekur në banesën e saj një 61-vjeçare

0
520

Një 61-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj, ku ajo jetonte e vetme.

Sipas policisë bëhet fjalë për 61-vjeçare me inicialet L.Q., e cila është gjetur pa jetë në banesën e saj, në rrugën ‘Riza Cerova’.

Nga të dhënat paraprake, policia shprehet se e ndjera vuante nga diabeti dhe depresioni.

Po ashtu policia raporton se trupi është dërguar për ekspertizën mjeko-ligjore, nga e cila pritet dalja e shkaqeve të vdekjes.