ZYRTARE/ Montella rinovon me Milanin

0
413

Drejtues të rinj të Milanit kanë rinovuar kontratën me trajnerin Vincenzo Montella. Lajmi është zyrtarizuar nga klubi kuqezi ndërsa Montella me kontratën e re do të jetë pjesë e Milanit deri në verën e vitit 2019, shkruan “Calciomercato.com”

“Jam shumë i lumtur dhe i entuziazmuar për të filluar një sezon të ri së bashku. Faleminderit për besimin”, deklaroi Montella.