Вefaѕon Olta: Рo të isha unë me Luizin në vend të Kiarës, ky Big Вrother do ishte i paharrueshëm

0
191
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Befason Olta: Po të isha unë me Luizin në vend të Kiarës, ky “Big Brother” do ishte i paharrueshëm
Teksa mbrëmjen e djeshme u transmetua një klip me momente të Luizit dhe Kiarës në suitë, Olta ishte shprehur në dhomën e rrëfimit:

Po të isha unë me Luizin në vend të Kiarës, ky do ishte një “Big Brother” i paharrueshëm. Pupupu ça do kisha bërë!

E pyetur nga Arbana për komentin e saj “ça do kisha bërë”, Olta tha se do i kishin nxjerrë gjithë banorët e tjerë jashtë. Sipas saj Kiara dhe Luizi nuk e kanë shijuar suitën dhe se kimia mes tyre nuk është më si në fillim.

Zjarr Tv Ad