360° Gradë -E VERTETA E BANOREVE TE ZHARRZES

0
27481

Banoret e zharres pas 4 diteve duke ecur ne kembe per te protestuar per te drejtat e tyre ne Tirane, nuk jane pritur aspak mire.. dhe sikur te mos mjaftonte vetem problem I tyre,policia nuk I lejoi as te hapinin cadrat per te fjetur edhe pse ishin te sfilitur nga rruga. Cadrat jane haupr me vend e pa vend nga bashkija per te blere firmat per peticionin pro veting.Keta banore e kane pasur shume te veshtire per tu prenoncuar ne media,madje diten e djeshme me ta do te bashkohej edhe kreu I opozites Lulezim Basha, por kishte njerez te cilet therrisnin basha ik. E verteta e ketij misteri eshte se asnje nga banoret e zharrzes nuk e ber kete thirrje,por disa njerez te future nga rradhet e partise socialiste e kane ber dick ate till.Ja se si shprehen vet ata

Web: http://zjarr.tv/

Facebook: http://ift.tt/1Nj96ih
Youtube: https://youtube.com/c/ZjarrTelevizion