70 vjeçarja që peshon rreth 400 kg, nxirret me vinç nga shtëpia

0
677
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një 70-vjeçare në Nju Jork është nxjerrë me vinç nga dritarja, për shkak të mbipeshës.
Marie Bowman do të shkonte në spital, por nuk e nxinte dera, pasi peshon rreth 400 kilogram.
Ajo tha se do të përpiqet të humbë peshë, pasi është e tmerrshme të mos dalësh dot nga shtëpia.
70-vjeçarja tha se do të jetoj dhe për këtë arsye ka vendosur të dobësohet paksa.
https://youtube.com/watch?v=JKepKqJROtg

Zjarr Tv Ad