A do të marrë masa produksioni ndaj Efit pasi ajo goditi Kristin ? Luizi: Ka shtet këtu, sa ka kërcit… (Video)

0
326
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Veprimi i Efit e revoltoi shumë Kristin. Ky i fundit u shpreh se e vetmja gjë që banorët dinë të bëjnë, është të bullizojnë, të ofendojë e intimidojnë.
Jori i tha atij se shkeli ligjin, ndaj i meritonte vezët, por Kristi edhe njëherë e cilësoi si bullizim.

Kristi u shpreh se do ishte më e ndershme nëse Efi do i thonte paraprakisht se çfarë plani kishte në kokë.I revoltuar nga situata, Kristi u shpreh se veprimi i Efit, tregoi se njerëzit janë të paaftë të debatojnë dhe të marrin vetëkontrollin në duar.

Sipas Jorit, veprimi i saj nuk ka lidhje me mungesën e debatit, por me mosrespektimin e ligjit. Kristi tha se partia e servilave di vetëm të ofendojë, të bullizojë dhe se ata janë krejtësisht të paaftë.

Kliko per te pare VIDEON
Por ky veprim i Efit mund te sjelle edhe penalize per te pasi sic eshte e ditur nuk lejohet asnje forme dhune fizike ndaj lojtareve te tjere dhe nje veprim i tille mund te ndeshjohet nga Produksioni i cili ne Big Brother te meparshem ka marre masa ndaj konkurenteve per te tilla gjeste.

Zjarr Tv Ad