A është ky modeli më i bukur i BMW M4 që keni parë? [FOTO]

0
1325
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kompania me bazë në Kaliforni, TAG Motorsports, është e njohur për përmirësimin e veturave të ndryshme, dhe ky model i BMW ishte njëri nga të përmirësuarit më të mirë.
Vetura me një trup madhështor ka marmita agresive mbrapa, anësore të dukshme, një ndarës të ri përpara, një spojler nga M Performance dhe pasqyre të reja me karbon.
Rrotat 20-inç të modelit HRE janë të punuara me titan, përderisa performanca e veturës varet nga motori 3.0-litërsh turbo-binjak V6.
Shikojeni si duket vetura tani:

Zjarr Tv Ad