Adriana Kalaja lë studion e Report Tv, debat të fortë me Idajet Beqirin: Nuk diskutoj me një spiun si ti, por i shërbej vendit tim falas (VIDEO)

0
3416
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në Report TV gjatë transmetimit të drejtëpërdrejtë nuk janë pëmbajtur dy të ftuarit duke fyer me tone të ashpra njëri- tjetrin. Ka qenë avokatja Adriana Kalaja ajo që ka zgjedhur të largohet nga studio e televezionit për të mos e vazhduar më bisede z. Idajet Beqiri edhe ky i fundit avokat.

Idajet Beqiri duket se i thotë avokates Kalaja: Je turp i botës! Është turp të vish ti në studio të tilla sepse je e njollosur.

Shkak i debatit është bërë ndërhyrja e herëpasherëshme dhe fyerjet e z. Beqiraj ndaj znj. Adriana Kalaja.

Fjalori i përdorur ndaj saj e ka detyruar të lërë studion dhe të mos bie prë e provokimeve të tij.

VIDEO E PLOTE E DEBATIT

Zjarr Tv Ad