Adrola dhe Xhesika femrat më tërheqëse që do shihni sot!

0
10

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi janë ndër femrat më seksi shqiptare.

Ato për pamjen e tyre komentohen shumë, teksa së fundi ato kanë publikuar edhe imazhe të reja në Instagram.

Veshur në fustana të shkurtë ngjyrë të zezë, ato dukeshin shumë në formë dhe seksi.