Agron Duka bashkohet zyrtarisht me Berishën: Mbështes maksimalisht…

0
204
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryetari i Partisë Agrare Ambjentaliste Agron Duka si dhe njëkohësisht deputet në listat Partisë Demokratike për qarkun Durrës ka shprehur mbështetjen e plotë për kandidaturën e Igli Carës për kryetar të Bashkisë Durrës

Statusi i plotë i Agron Dukës:

Kandidimi i Z.Igli Cara per bashkine Durres eshte nje lajm shume i mire per qytetaret dhe me gjere!Durresi po ju kthehet qytetareve te vete dhe jo klaneve mafioze!Mbeshtetje maksimale me gjithe strukturat dhe energjite e mija per kete vlere qe larteson qytetin dhe vlerat demakratike ne vend.Suksese Igli

Zjarr Tv Ad