Aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Ura Vajgurore,ku për pasojë është dëmtuar një 20-vjecar

0
30

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Berat-Ura Vajgurore, në afërsi të fshatit Otllak. Mjeti tip Opel me targa AA 264 NK ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur në tokat bujqësore aty pranë.

Si pasojë e aksidentit është dëmtuar rëndë 20 vjeçari me iniciale XH.M i cili është dhe drejtuesi i mjetit.