Aksident i rëndë në Bulqizë

0
20

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë.

Mësohet se janë 3 persona të cilët kanë mbetur të plagosur nga aksidenti.

ane perplasur nje ‘Benz’ dhe nje furgon.

Nga personat e plagosur, mësohet se një grua 27 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë.
Aumbulanca ka shkuar në vendngjarje për tu dhënë ndihmën e parë të plagosurve.
Policia ndodhet në vendngjarje pë te nxjerrë pasojat e aksidentit