Aksident i rëndë në fushë Prezë, makina ‘fluturon motorrçiklistin”.

0
16

Një aka ndodhur në orë 14:00 të ditës së sotme në fushë Prezë. Një automjet me drejtues shtetasin A.N., ka goditur motoristin 50-vjeçar i cili është transportuar në spital në gjendje të rëndë. Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/ Informacion paraprak Më datë 10.08.2020, rreth orës 14:00, në fushë Prezë, mjeti me drejtues shtetasin A.N., ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues H.T., rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.