Aksident i rëndë në Korçë, plagosen 4 persona

0
5
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Bilisht si pasojë e të cilit janë plagusur 4 persona.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Cangonjit ku dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin duke shkaktuar 4 të plagusur emrat e të cilële nuk janë bërë të ditur.

Polica është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.

 

 

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...