Ak*sident i r*ëndë në Vaqarr/ I lënduari është dërguar me urgjencë drejt spitalit

0
10

Mëngjesin e sotëm, një ak*sident i rëndë ka ndodhur  në fshatin Prush në Vaqarr, ku mjeti me drejtues shteasin me inicialet E.B, ka p*ërplasur një person që po ecte me biçikletë, i cili është ende i paidentifikuar. I p*lagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.10.2020, rreth orës 08:13, në rrugën e fshatit Prush, Vaqarr, mjeti me drejtues E.B., ka ak*sidentuar një biçiklist ende i paidentifikuar, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë, ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.