Aksident i rëndë/ Vajza 10-vjeçare jashtë rrezikut për jetën

0
2

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në bulevardin ‘Gjergj Fishta’ në Tiranë.

Rreth orës 10:54, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin A.H., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E.M., 10 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Me datë 27.09.2020, rreth orës 10:54, në bulevardin “Gjergj Fishta” mjeti me drejtues shtetasin A.H., ka aksidentuar shtetasen e mitur me iniciale E.M., 10 vjeçe, e cila është dërguar menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Aksident në Tiranë/ Makina përplas 10-vjeçaren, vajza dërgohet me urgjencë  në spital