Aksident i trefishtë në Dukat të Vlorës

0
24

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme (13 korrik) në Dukat të Vlorës, ku tre automjete janë përplasur me njëra-tjerën.Mësohet se filimisht një mjet tip ”Toyota” ka goditur një mjet ”BMW”, dhe më pas mjeti tip BMW ka goditur një ”Audi”.Fatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.