Aksident masiv në Tiranë, katër automjete përplasen me njëri tjetrin afër një lokali

0
106
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident masiv është regjistruar në orët e pasdites së sotme në kryeqytet. Policia bën me dije se katër automjete janë përplasur me njëri tjetrin në afërsi të një lokali.

Për pasojë janë dëmtuar tre persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spital. Nga ana tjetër policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

Zjarr Tv Ad