Aksident në Fushë-Krujë, plagosen 2 persona

0
3

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Bilaj në Fushë – Krujë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje 12 prill, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e aksidentit. Menjëherë në vendin e ngjarjes ka mbërritur ambulanca dhe policia. Të plagosurit janë dërguar në spital, ndërsa ka nisur puna për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.