Aksident në Korçë, humb jetën drejtuesi i motorit

0
4

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur pranë fshatit Koritë të Korçës.

Mësohet se në aksident është përfshirë një motor, ndërsa drjtuesi ka humbur jetën pas përplasjes.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.