Aksident në Manzë pranë fshatit të Muxhahedinëve

0
14

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Manzë, afër fshatit të muxhahedinëve.

Nje makine ka përfunduar në kanalin anësor të rrugës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Dyshohet se shkak ka qënë shpejtësia e madhe në rrugë. Deri tani nuk raportohet për të lënduar.