Aksident në Rinas, përplasen dy makina

0
85
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mesditen e sotme një aksident rrugor është rregjistruar në Rinas.

Mësohet se një automjet tip, “Mercedes” është përplasur me një mjet tjetër , “Volswagen”

Raportohet se nga aksidenti ka mbetur i lënduar një person, ndërsa policia po punon për identifikimin e të plagosurve të tjerë, dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Zjarr Tv Ad