Aksident në Rrugën e Kombit, plagosen 5 persona

0
3

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Siç mëson Syri.net nga vendngjarja nga ky aksident kanë mbetur të plagosur 5 persona. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.