Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër

0
27

Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër. Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë. Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.