Aksident në Tiranë, makina përplas 25-vjeçaren në vizat e bardha

0
150
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotmë në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një 25-vjeçare që po kalonte në vizat e bardha.

Sipas informacioneve, një makinë ka përplasur një 25-vjeçare në rrugën e “Kavajës” në Tiranë këtë pasdite.

Mësohet se kalimtarja po kalonte rrugë në vizat e bardha në momentin kur e përplasi makina. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Zjarr Tv Ad