Aksident në Tiranë, përplasen 4 mjete, njëra futet në lokal

0
39

Një aksident rrugor ka ndodhur pak çaste më parë tek Komuna e Parisit.  Në të janë përfshirë katër makina, mes tyre edhe një makinë, e cila mblidhte mbeturinat në kryeqytet.

Në foto e shkrepura nga “LSA” duken qartë pasojat e aksidentit, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Njëra prej makinave është përplasur me pemë në duke e rrëzuar  dhe më pas ka përfunduar brenda lokalit, duke vënë në rrezik edhe jetën e klientëve.