Aksident në Udënisht të Pogradecit/Përplasen 3 automjete

0
0

Një aksi dent është regjistruar pasditen e sotme në qytetin liqenor të Pogradecit, saktësisht afër fshatit Udënisht.

3 automjete janë përp-lasur me njëra-tjetrën në aksin Pogradec-Lin buzë liqenit.

Nga aksi denti ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo të pla gosur.