Aktivistja e LGBT-së ‘shpërthen’ me deklaratën e fortë: Dua të bëhem nënë por kam pasiguri jetën në Shqipëri

0
72
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktivistja e LGBT+, Xheni Karaj është shprehur se dëshiron shumë të ketë një fëmijë por që ende nuk është gati.

Gjatë një interviste televizive Karaj theksoi se nuk e merr guximin që të ketë një fëmijë për shkak se ndihet e pasigurt në Shqipëri.

“E mendojmë disa herë të kemi një fëmijë, por nuk e di nëse do isha gati të përballoja një tjetër sfidë kaq të madhe. Të përballoja prapë sfidën dhe ankthin e sigurisë të familjes tonë, flasim për sigurinë fizike këtu”, theksoi ajo.

Zjarr Tv Ad