Alarmohen qytetarët/ Hapet zjarr drejt efektivëve të policisë në Elbasan

0
3

Hapet zjarr drejt efektivëve të policisë në Elbasan.

Sipas informacioneve të para është qëlluar me ka*llash drejt Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe Shqiponjave në lagjen ‘5 maji’. Të shtënat kanë shkaktuar panik e frikë te qytetarët e Elbasanit.