Alex Soros “i pandashëm’ me Erion Veliajn, vjen sërish në Tiranë për ta takuar

0
91
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Djali i miliarder, George Soros, Alex Soros ka qenë ditën e djeshme sërish në Tiranë.

Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale, pasi ka postuar një foto me kryebashkikun Erion Veliaj, të cilët kanë pozuar në stadiumin “Air Albania”.

“Kënaqësi të kthehem sërish në Shqipëri dhe të shikoj një nga projektet e reja të shkëlqyera të Tiranës, Air Albania Stadium me Erion Veliajn!”, shkruan Soros në postimin e tij, ku shfaqet i buzëqeshur.

Zjarr Tv Ad