‘Alimadhi, i vetmi ballist që kërkon zgjedhje komuniste’, Dylgjeri ironizon Komisionin Hetimor

0
15

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar me punimet e sotme të komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit, Ilir Meta.

Në një postin në faqen e tij ne rrjetin social “Facebook”, Dylgjeri bën humor dhe me qëndrimet e deputetit Adriatik Alimadhi në komision kunder kreut të shtetit.

“Alimadhi, i vetmi ballist ne Parlament që kërkon zgjedhje komuniste. Nuk është as per pula, e as për pulari!”, ironizon Dylgjeri.

Image