Ambasadorja Yuri Kim 1 orë e gjysmë në KQZ, takon Celibashin, Kryemadhin, Gjiknurin e Tabakun

0
50
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim për gati 1 orë e gjysmë zhvilloi sot një takim në KQZ.

Mësohet se Kim zhvilloi takim me kreun e KQZ-së, Ilirjan Celibashi.

Ndërkohë, pas takimit që zhvilloi me Celibashin, diplomatja u takua dhe me deputeten Monika Kryemadhi, ddeputetin Damian Gjiknuri dhe deputeten e PD-së, Jorida Tabaku.

Ballkanweb raporton se fokusi ka qenë reforma zgjedhore dhe zgjedhjet lokale që pritet të mbahen vitin e ardhshëm.

Zjarr Tv Ad