Anglia arriti fitoren, por shikojeni çfarë ka bërë UEFA sot për Kosovën

0
90

UEFA sërish e ka vendosur Kosova përsëri si shembull motivimi.

Kjo ndodhi një ditë pas humbjes 5-3 kundër Anglisë, skuadra “dardane” shfaqi shpirt luftarak dhe dëshirë të madhe për t’u rikthyer nga disavantazhi i pjesës së parë, 5-1.

Shikojeni postimin e publikuar nga UEFA.

UEFA.com DE

@UEFAcom_de

💪 : TEAM @FFK_KS 👬🇽🇰 | |

View image on Twitter