Apeli i fortë i ministres Manastirliu

0
50

Ministrja e Shëndetësië, Ogerta Manastirliu ka një tjetër apel për qytetarët, ndërkohë që situata me Covid 19 është serioze. Ajo këshillon të respektohen tre veprime të thjeshta çdo ditë me qëllim që ta mundim Covid 19.

STATUSI I PLOTË
Lutemi respektoni këto tre veprime të thjeshta, çdo ditë, për t’ju bashkuar përpjekjes së mjekëve dhe infermierëve, për t’a mundur COVID19

↔️Respekto distancën
😷 Vendose maskën
🧼Ruaj higjienën vetjake dhe kolektive
#RespektoniRregullat
#RuaniShëndetin

foto galeri