Arbër Hajdari bën deklaratën e fortë për Luizin: Tani mos u habisni që Luizi të….

0
1023
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Debate të ndryshme janë duke u zhvilluar në prime sonte në BBVA. Kiara htë banorja kryesore e debateve dhe ndryshimi saj në sjellje pas rihyrjes në shtëpi. “Po shoh dy Kiara, nuk do ta besoja qe kemi te bejme kete Kiare dhe me keto deklarata, kam hall se tani Luizi do të thotë dua hapsirën time”, tha Arberi.

Katër ish-banorë të Big Brother VIP Albania iu bashkuan sërish këtij formati të shtunën që lamë pas. Efi, Kiara, Ronaldo dhe Bledi u bën sërish pjesë e shtëpisë së famshme dhe hyrja e tyre ka ngjallur debate të reja mes banorëve.

Por, ajo që ka marrë vëmendje është edhe ndryshimi i moderators Kiara Tito, e cila për shumë banorë po konsiderohet si e ashpër dhe arrogante.Kiara që pas hyrjes së dytë në BBVA, është parë më e afërt me partnerin e saj Luizin duke injoruar shumicën e banorëve të tjerë.

Këtë sjellje të saj së fundmi e ka komentuar edhe Efi e cila që nga fillimi i formatit ka qenë e afërt me Kiarën dhe Luizin. Në një diskutim me Nitë, Efi tha se edhe ajo e ka vënë re këtë ndryshim të Kiarës, por sipas saj ndaj banorëve të tjerër dhe jo edhe ndaj saj.

Zjarr Tv Ad