Argjentina zbulon listën për Copa America, mungon Dybala

0
1009
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Carlos Tevez dhe Paulo Dybala mungojnë në listën prej 23 lojtarëve të ftuar për Copa America

Argjentina ka publikuar listën prej 23 lojtarëve të ftuar për Copa America ku mungojnë emra si Carlos Tevez, ylli i Juventusit, Paulo Dybala e Angel Correa i Atletico Madridit.

argentinaa_1463778276-8013211

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kujtojmë se gjatë verës do të zhvillohen edhe Lojërat Olimpike, andaj Dybala do të luaj për Argjentinën në këtë kompeticion. (b.an)

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad