Arjola Shehu çudit me deklaratën e saj: “Kam fjetur me dy VIP-a shqiptarë”

0
70
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Moderatorja e njohur Arjola Shehu me emisionin e saj të fundit “Kush vjen për drekë”, fitoi zemrat e publikut shqiptar.

Me mbylljen e “Kush vjen për drekë”, Arjola është tërhequr nga televizioni dhe nuk ka pasur ndonjë projekt të ri!

Ndërkohë, së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku ka zhvilluar një intervistë mjaft ndryshe. Kësaj here ka cekur pak jetën e saj private, gjë të cilën rrallë e bën bukuroshja.

E pyetur nga Kelvi Kadilli nëse ka fjetur me ndonjë personazh të njohur shqiptar, Arjola ka lënë gojëhapur të gjithë me përgjigjen:

“Jo me një, por me dy personazhe të njohur shqiptarë!”

Ka qenë shaka e gjitha kjo?

Nëse jo, për kë vallë e ka patur fjalën Shehu? Le të presim për përgjigjen!

 

Zjarr Tv Ad