Armaldo flet përse nuk u rikthye në shtëpinë e Big Brother?

0
76
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Armaldo Kllogjeri ishte një nga personazhet interesantë të BBV.

I ftuar në një emision televiziv, Maestro tregon se si ka shkuar jeta e tij pas daljes nga shtëpia, por edhe për dinamikat bë BB.

“Unë e mora vendimin tim prej shumë kohësh, që nuk do kthehesha. Unë jam i lumtur që solla hare dhe gëzim në shtëpi. Emri im akoma lakohet në shtëpi”, tha Armaldo për “Shqipëria Live”.

Ish-banori tregoi edhe se kush e meriton fitoren e Big Brother Vip2.

“Mendoj se do ta fitojë Luizi. Ndërsa për vajzat nuk mund të them se kanë bërë lojë të fuqishme, përveç Oltës. Kiara dhe Dea kanë pak a shumë të njëjtin karakter, njëra prej të dyjave nëse se fiton Luizi”, tha Armaldo.

Zjarr Tv Ad