Arrestimi i Rraja-s, reagon Lulzim Basha

0
22

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar mesditën e sotme pas arrestimit të Redjan Rraja, në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

‘Kjo është në vrazhdën e poshtërimit të PS-së dhe të qytetarëve shqiptarë. Kjo tregon që është një luftë e pastër të bandave në pushtet.

Është tregues i qartë të nevojës për ndryshim të menjëhershëm. Për zgjedhje të parakohshme që do tu kthejnë shqiptarëve dinjitetin’.