Artan Hoxha: Sot “famozi” Dorian Duçka iku me charter special drejt Dubait “pa pagesë” të kryeministrit…

0
214
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nga Artan Hoxha

O sot, o kurrë!

Koha për një protestë të fuqishme në mbrojtje të FBI-së dhe kundër “famozit” Dorian Duçka.

Edin Rama, dorëzo këshilltarin tënd special pa pagesë, njëherazi dhe kushëririn e parë të Ilir Metes.

Ndërkohë po presim, që hakerat iranianë të na japin identitetin e pastrueses te shtëpisë së Dorian Duçkës!

Në foto: Dorian Duçka duke u larguar paraditen e sotme drejt Dubait, me çarterin special “pa pagesë” të kryeministrit.

Zjarr Tv Ad